Agnieszka Kamion
ak@kamionconsulting.pl

telefon: +48 601 294 974

Polityka cookies

Cześć! Hello!

 

Jestem Agnieszka, pomagam rozwijać leaderów, trenerów sportowych oraz ich zespoły aby wzmocnić synergię i współpracę. Prowadzę szkolenia, warsztaty z zakresu budowania relacji, wprowadzania zmian i motywacji oraz pomagam zarządzać codziennością. Prowadzę indywidualne konsultacje dla ludzi biznesu (business coaching). Jestem żoną i mamą. Biegam i odkrywam malarstwo sztalugowe.

 

Jak to się stało, że postanowiłam „pójść na swoje”?

Nie wydarzyło się to z dnia na dzień. Potrzebowałam odpocząć, pomyśleć co dalej, doszkolić się, odkryć swoje powołanie i dopiero wtedy poczuć, że to jest ten moment na założenie własnej firmy.

 

Od zawsze czułam, że człowiek, jego decyzje, problemy i to jak w nich funkcjonuje były dla mnie ważne i fascynujące (przy okazji zaznaczę jednak, że nie w charakterze plotek i sensacji :) ). Często obce mi osoby otwierały się przede mną i opowiadały swoje życiowe historie. Było to dla mnie zaskoczeniem, a jednocześnie uświadomiłam sobie, że potrafię zapewnić komfort i bezpieczeństwo dla osoby, która się przede mną otworzyła. Było, i nadal jest, to dla mnie ogromną satysfakcją. Odkryłam również, że słuchanie i pomaganie drugiej osobie sprawia mi ogromną radość i daje mi poczucie spełnienia. Brałam to do siebie i wyciągałam dla siebie mnóstwo cennych lekcji.

 

Przez niemal dwadzieścia lat pracowałam w branży HoReCa (inaczej mówiąc gastronomiczno-hotelarsko-cateringowej), co również dało mi ogromne spełnienie. Pracowałam z ludźmi, jadłam przepyszne potrawy, odkrywałam nowe smaki win, piłam najlepszą kawę na świecie, byłam w ruchu, ale też miałam osobisty wkład w tworzeniu niezapomnianej atmosfery dla swoich gości i budowaniu z nimi trwałych relacji. Dało mi to spełnienie. Potem miałam szansę zarządzać hotelem. Pracowałam intensywnie i na wysokich obrotach, nadal z drugim człowiekiem, dbając o każdy szczegół, kreując niezapomniane wspomnienia dla moich gości. Często słyszałam: „Pani wnosi niesamowity spokój w naszą współpracę”, „Czuję, że jestem w dobrych rękach”, „Wiem, że mogę Pani zaufać” i „Wiele się od Pani nauczyłem co utwierdza mnie w przekonaniu, że dobrze trafiłem”. Było to dla mnie odkrywcze i budujące. Dało mi to dużo do myślenia…

 

Przyszedł jednak dla mnie trudny moment w życiu, kiedy zaczęłam odczuwać elementy wypalenia zawodowego. Było to dla mnie sygnałem, że należy zrobić przerwę, wyciągnąć wnioski i iść dalej. Oczywiście odpoczynek był kluczowy, więc „poleżałam” chwilę  i myślałam „co dalej?”. I tu, niemal jak symboliczna „zapalająca się żarówka w głowie”, postanowiłam wrócić na studia. Tym razem podyplomowe z coachingu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi kierowały mnie na wybór kierunku „Coaching z elementami psychologii” pod kierownictwem dr Mikołaja Koterskiego na SWPS. I to był dobry wybór. To, co od zawsze wokół mnie krążyło – czyli psychologia i człowiek – podpowiedziało mi, że powinnam pomagać ludziom.

 

Tak „leżąc i myśląc” dojrzałam do założenia własnej firmy szkoleniowo-doradczej, wspierającej leaderów, kadrę zarządzającą, artystów, trenerów sportowych w tworzeniu zgranych zespołów. Przechodząc przez zmianę, przepracowałam w sobie wypalenie zawodowe, motywację do działania, efektywność, działanie tu i teraz, zarządzanie sobą w czasie i wiele innych aspektów. Teraz, jestem gotowa, aby dzieląc się swoim doświadczeniem, pomagać i wspierać innych w odnalezieniu swojej ścieżki, motywacji, efektywności i lepszej komunikacji z drugim człowiekiem. Zatem, na co dzień prowadzę szkolenia dla firm i organizacji, warsztaty i wykłady. Jestem coachem i wspieram innych w drodze do realizacji zamierzonych celów. Zapraszam do współpracy.  r

 

Na tym blogu będę dzieliła się swoimi doświadczeniami z Wami, moimi czytelnikami, więc gorąco zapraszam do lektury.

 

Do what you believe in. :)

Agnieszka

 

#kamionconsulting #szkolenia #coaching #rozwojosobisty #motywacja #zmiana #dowhatyoubelievein #warsztaty #wykłady

01 stycznia 2020

Dlaczego wybrałam coaching, szkolenia, warsztaty, wykłady?